Přihlásit
Návštěvník: nepřihlášen
 

Celková nabídka RK CNF - výpis pozemků okres Brno venkov

+ Vložit inzerát
Náměstí 28.dubna 2/1069, 63500 Brno
tel.: 734 799 444, e-mail: allinclusive@century21.cz
 
 
Upřesněte Váš výběr
Druh nemovitosti
Lokalita
Typ nabídky
6 nabídek okres Brno venkov
Řadit:

Veverské Knínice

pozemek 1.192 m²

3.500.000 Kč

 

Stanoviště

pozemek 1.601 m²

3.666.290 Kč

 

Stanoviště

pozemek 1.601 m²

3.666.290 Kč

 

Stanoviště

pozemek 851 m²

1.948.790 Kč

 

Stanoviště

pozemek 750 m²

1.717.500 Kč

 

Šlapanice

pozemek 569 m²

7.390.000 Kč

 
Uložit hledání

pro snadné sledování novinek
nebo pozdější prohlížení

 
CELKOVÁ NABÍDKA
OSTATNÍ POBOČKY
Brno (0)
Liberec (10)
Praha 1 (71)
Praha 3 (79)
MAKLÉŘI
Ing. Lubomír Izer (2)
 
Ing. Martina Jirmusová (6)
 
Milan Juřena (33)
 
Jiří Partl (4)
 
Martin Pavlica (5)
 
Ing. Nikola Rosová (15)
 
Lenka Řezníčková (3)
 
PhDr. Helena Tomešová Bartáková Ph. D. (8)
 
Jana Vanová (5)
 
David Viktorin (2)
 
Iva Vlčková (4)
 
Ing. Silvie Vokřálová (3)
 
Petr Vyskočil (21)