Přihlásit
Návštěvník: nepřihlášen
 

Realitní inzerce - Informace pro realitní kanceláře

+ Vložit inzerát

Realitní inzerce / Ceny a informace pro profesionály

Jste-li standardní realitní kancelář, developer, správce majetku nebo podobný realitní profesionál, jste zde správně. Pokud ne, doporučujeme pokračovat k informacím o jednorázové inzerci.

Garantujeme, že za nabídku zaplatíte maximálně 1 Kč za den! *)

*) Platí od 20 nabídek za den.
  • Žádné registrační ani paušální poplatky
  • Platby pouze za proinzerované nabídky a čas
  • Nabídky zadáváte on-line nebo prostřednictvím software

Ceník realitní inzerce pro profesionály

Pro zahájení inzerce prosíme vyplňte registrační formulář

Všechny potřebné informace budete dostávat buď e-mailem, prostřednictvím našeho obchodního zástupce nebo je najdete přímo na našich stránkách. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, vyžádejte si kontakt našeho obchodního zástupce nebo se podívejte, na co se nejčastěji ptají Vaši kolegové:

Časté dotazy

Proč nemohu platit rovnou v korunách?

Server reality.cz používá na placení některých svých služeb kreditní systém již od roku 2004. Naši uživatelé jsou na něj zvyklí a je k němu zpracována i veškerá administrace. Včetně uplatnění objemových slev při nákupu apod. Přišlo nám tedy rozumné funkční věci zachovat.

Co jsou to kredity?

Kredity jsou takové interní platidlo reality.cz. Používáme je už řadu let. Kredity jsou evidovány v uživatelově chráněném rozhraní (Uživatelský servis), dají se zde objednat a nakoupit. Připisují se po zaplacení objednávky na konto kreditů a je k nim vedena podrobná dokumentace o jejich čerpání.

Kolik mě bude stát inzerce, pokud mám v nabídce pouze 3 nemovitosti?

Standardní cena je 0,01 kreditu za nabídku a den (tedy 1 Kč, pokud kredity nenakoupíte s objemovou slevou). Ale je třeba počítat s tím, že minimální denní platba je 0,2 kreditu (20 Kč). Tato platba je jednotná až do výše 20 nabídek za den. Pro pouhé 3 nabídky proto zvažte využití jednorázové inzerce. Vyjde Vás levněji.

Proč je kredit 100 Kč a nevynásobíte to stem, aby byl kredit = koruna?

Ano, mohli bychom to udělat. Určitě by byl ceník ještě jednodušší. Ovšem máme ve zvyku držet určitou kontinuitu. Děláme to tak od počátku. Nechceme funkční věci rušit a začínat stále od počátku. Máme stovky uživatelů, kteří kreditní systém využívají mnoho let a nemají zájem vše neustále měnit. Doufáme, že si s touto „matematickou úlohou“ poradí bez problémů každý.

Co když mám v průměru 150 nabídek, nabídnete mi balíček 150?

Ano, lze se na tom domluvit s naším obchodním zástupcem. Balíčky jsou v ceníku navrženy pro představu, jak je taková forma úhrady za inzerci konstruována. Je však potřeba si uvědomit, že výhodnost ceny balíčků je provázena povinností celé uhrady za roční balíček najednou a předem.

Co se stane, pokud budu mít více nabídek, než je můj předplacený balíček?

Pokud se k tomuto počtu nabídek budete blížit, budete na to upozorněni systémem i obchodním zástupcem. Nejlépe je se domluvit na navýšení balíčku. Ale je také možné využít automatického režimu, kdy budou nabídky nad rámec balíčku účtovány v ceně 0,01 kreditu za nabídku a den. K tomu je pak potřeba mít dostatek kreditů na kontě, aby takové nabídky bylo možné vůbec zadat.

Proč musím v kontaktním formuláři vyplnit moje IČ?

Pokud jste doputovali až k formuláři pro registraci realitních profesionálů a zaráží Vás nutnost zadat IČ, asi nejste na správném místě. Tento formulář a celá profesionální inzerce je určena inzerentům, kteří se zprostředková­ním prodeje či pronájmu nemovitostí alespoň částečně živí. Mají ji tedy jako předmět svého podnikání a tudíž mají i tzv. identifikační číslo organizace (IČ). V tomto případě je to vztah mezi podnikateli. Typicky realitní kanceláří a reality.cz. Chcete-li inzerovat například svoji vlastní nemovitost nebo si jen reality.cz nezávazně vyzkoušet, potom použijte jednorázovou inzerci. Zde se vás na IČ ani sídlo firmy ptát nebudeme.

Mohu zde inzerovat jako soukromá osoba třeba pronájem svého vlastního bytu?

Ano, je to možné. Využijte na to jednorázovou inzerci, která je součástí sekce MOJE REALITY. Zde inzerce probíhá naprosto samobslužně. Od zadání inzerátu pomocí názorného průvodce až po on-line platbu za inzerci pomocí platební karty nebo internetového bankovnictví Vaší banky. Inzerát je potom okamžitě zveřejněn standardním způsobem. Tedy je zobrazován jak na webu reality.cz, tak i v mobilních aplikacích


Máte dotaz nebo si nevíte rady? Kontaktujte Irenu Glancovou na telefonním čísle 603 201 795.

Máte zájem o individuální nabídku? Vyžádejte si kontakt našeho obchodního zástupce.

Mechanismus kalkulace nákladů inzerce

Tento nástroj počítá orientační náklady inzerce na základě průměrného počtu inzerovaných nabídek, zadání poměru mezi prodeji a pronájmy v nabídce (inzerce pronájmů je na reality.cz levnější) a odhadu průměrného počtu nových nabídek každý měsíc.

Výsledná cena je přepočítána na orientační měsíční a roční náklady a je také rozpočítána na náklady za inzerovanou nabídku a den.

Pozn.: Většina našich klientů obmění okolo 15% svých nabídek každý měsíc.

Projekt cenové mapy nemovitostí

Server reality.cz sbírá data o realizovaných cenách nemovitostí pro potřeby využití v projektu cenových map nemovitostí (CMN). Tato data vycházejí z nabídek inzerovaných na reality.cz a musí být doplněna o realizovanou cenu a datum realizace. Za takové údaje server reality.cz platí připsáním kreditů, které lze obratem použít pro inzerci dalších nabídek nebo na jiné služby k jejichž úhradě se kredity používají. Aktivním zapojením do tohoto projektu si tak můžete realitní inzerci u nás podstatně zlevnit.

Sleva pro členy Asociace realitních kanceláří ČR

Realitní kanceláře, které jsou členy profesní organizace Asociace realitních kanceláří ČR, mají možnost objednávat kredity reality.cz, určené k inzerci jednotlivých nabídek,
s 20% slevou. Tuto slevu je možné kombinovat se standardní množstevní slevou při nákupu většího počtu kreditů, která je uvedena v platném Ceníku realitní inzerce.

ŘEKNĚTE NÁM NĚCO MÁLO O VAŠÍ RK


nečitelný

Po odeslání formuláře Vás budeme do 48 hodin kontaktovat s nabídkou na míru.
Máte dotaz nebo si nevíte rady? Kontaktujte Irenu Glancovou na telefonním čísle 603 201 795.