Přihlásit
Návštěvník: nepřihlášen
 

Realitní inzerce - Informace pro realitní kanceláře

+ Vložit inzerát

Realitní inzerce / Registrační formulář

Chcete-li na reality.cz začít inzerovat jako realitní profesionál, vyplňte následující formulář. Kontaktní údaje budou zároveň sloužit jako firemní kontakt u nabídek. Pokud se fakturační údaje liší, potom je uveďte do poznámky. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Máte dotaz nebo si nevíte rady? Kontaktujte Irenu Glancovou na telefonním čísle 603 201 795.


  (pro komunikaci s reality.cz)
vyberte soubor s logem z Vašeho počítače. Obrázek v některém z běžných grafických formátů, pokud možno v co nejvyšší kvalitě.

(v případě doporučení obchodním zástupcem)

Podmínky zkušebního provozu

Zkušební provoz je poskytován proto, aby si zájemce o inzerci na reality.cz mohl vše nezávazně vyzkoušet dřív, než se k inzerci rozhodne. Zkušební provoz poskytujeme zpravidla jen jednou na 1 týden, při větším počtu nabídek až měsíc. Zkušební provoz obsahuje standardní služby serveru reality.cz (viz. ceník, dodatek II.). Každý uživatel obdrží ve zkušebním provozu kredity reality.cz s platností po dobu zkušebního provozu potřebné k zadání nabídek, případně i vyzkoušení dalších služeb (např. služba Makléři doporučují – nabídky na začátku výpisu). Vyhrazujeme si právo zkušební provoz neposkytnout nebo upravit jeho délku.

Zpráva o zřízení zkušebního provozu bude po zpracování žádosti zaslána na Vámi uvedený e-mail do 3 pracovních dní (obvykle dříve). V ní najdete další pokyny a informace.