Přihlásit
Návštěvník: nepřihlášen
 

Realitní inzerce - Reference

+ Vložit inzerát

Realitní inzerce / Reference

EVROPA realitní kancelář je společností, která kvalitně zajišťuje prodej či pronájem nemovitostí již více než deset let, reality.cz jsou historicky prvním realitním a dnes největším inzertním serverem v České republice, který nabízí své služby od roku 1995. Oba tyto významné realitní subjekty spolu velice úspěšně spolupracují již od roku 1998.

„Server reality.cz, který je určený pro prezentaci nabídek nemovitostí realitních kanceláří, je pro naši realitní kancelář nejefektivnějším prodejním kanálem v prostředí internetu“, říká Michal Macek, jednatel EVROPA realitní kanceláře. reality.cz nabízí svým inzerentům skvělý poměr výkon/cena, server má stabilně vysokou návštěvnost a odezva, kterou dostáváme, je vyšší než u jiných forem inzerce.“ Zadání i správa inzerátů na reality.cz jsou velmi jednoduché, nabídky je možné průběžně spravovat online přímo zadavatelem, tudíž je zaručena jejich maximální aktuálnost. Katalog nabídek ze všech regionů je sdílený na partnerských serverech reality.cz bez jakéhokoliv příplatku a pro každou nabídku je inzerentovi dostupná statistika návštěvnosti.

Server tedy představuje vhodnou podporu prodeje pro EVROPA realitní kancelář, významného hráče na trhu s nemovitostmi. Společnost, jež poskytuje komplexní realitní služby v 15 pobočkách po celé České republice, se zaměřuje na kvalitu, nikoliv kvantitu, což je poznat z veškeré činnosti realitní kanceláře. Samozřejmostí je individuální přístup všech jejích pracovníků, rychlý servis, poradenství a tržní odhad zdarma. Využívat služeb EVROPA realitní kanceláře tedy znamená obracet se na odborníky a prodávat či pronajímat nemovitosti s právní a finanční jistotou.

~ Michal Macek
 Evropa RK