Přihlásit
Návštěvník: nepřihlášen
 

Realitní inzerce - Reference

+ Vložit inzerát

Realitní inzerce / Reference

Společnost RE/MAX byla založena roku 1973 v americkém Denveru a dnes je leaderem na světovém trhu s nemovitostmi. Pracuje formou franšízingu. Síť realitních kanceláří RE/MAX je největší sítí v České republice. Od počátku svého vstupu na český trh se společnost RE/MAX zaměřila na neustálé zvyšování kvality poskytovaných služeb a s tím spojené pozitivnější vnímání profese realitního makléře. V srpnu 2009 se společnost RE/MAX rozhodla pro spolupráci s Českou společností pro jakost a podpořila vznik první nezávislé celostátní certifikace makléřů (CRM) podle mezinárodních norem ISO. Síť RE/MAX je jedinou sítí realitních kanceláří v České republice, kde jsou makléři každý rok testováni z odborných znalostí.

V roce 2009 prodali makléři sítě RE/MAX 6.500 nemovitostí. V tomto roce to už bylo o 27 % víc než v roce minulém. V roce 2010 otevřela společnost RE/MAX dvacet nových poboček. Do konce roku 2011 chce RE/MAX otevřít třicet nových kanceláří a navýšit počet makléřů o dvě stě.

„Z našeho pohledu patří realitní server reality.cz k jedním z nejvýznamnějších na tuzemském trhu. Naše realitní síť spolupracuje s reality.cz od začátku našeho působení v České republice, tedy od roku 2005. Abychom nezůstali jenom u slov, musíme dodat, že na tomto serveru inzeruje přes 70 % všech našich kanceláří. Momentálně máme 131 kanceláří s více než 1.100 makléři po celé zemi. Naší spolupráci se snažíme neustále rozvíjet a to i v oblastech jako je marketing.“

~ Petr Bárdoš,
 marketingový ředitel společnosti RE/MAX Česká republika.