Přihlásit
Návštěvník: nepřihlášen
 

Katalog makléřů - karta makléře - Daniel Maciuch

+ Vložit inzerát

« zpět na výpis hledání

Daniel Maciuch

Telefon:420 585 430 430
Mobil:420 603 177 776
e-mail Poslat e-mail
 
Pro koho pracuji

metr2 reality s. r. o.
Litovelská 1340/2C, 77900 Olomouc

Stručně o mně

Na realitním trhu se pohybuji od roku 2004. Počáteční a velmi zásadní zkušeností v oboru nemovitostí bylo mé sedmileté působení v nadnárodní společnosti Real City, zabývající se mediálním poradenstvím, komunikací a marketingem na realitním trhu, které mi přineslo spoustu zajímavých a cenných příležitostí se denně potkávat s opravdovými profesionály na trhu s nemovitostmi nejen v České republice, nýbrž i v celé Evropě.

Od roku 2011 se mou vášní stala profese certifikovaného realitního makléře, kterou vykonávám s velkou radostí ve společnosti Metr2 reality, s.r.o. v Olomouci, která je dlouhodobým a řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR. Svou profesi beru s obrovskou pokorou, velkým respektem a úctou ke všem váženým klientům, se kterými ve všech mých obchodních případech navazuji úzký obchodní vztah, založený především na vzájemné důvěře, upřímnosti a vysoké profesionalitě mých služeb. Výsledkem mé činnosti je již přes 700 úspěšně zrealizovaných obchodních případů, na jejichž konci se vždy snažím o maximální spokojenost klienta s následným doporučením mých služeb, což beru do budoucna jako velký závazek.

Veškerý svůj volný čas věnuji své milované rodině, se kterou velice rádi pravidelně trávíme čas na horách, v krásné přírodě, ze které čerpáme potřebnou energii a radost do života.

Bude mi velkou ctí a potěšením vám být nápomocen při hledání vašeho nového domova, či při tak důležitém rozhodnutí, jako je prodej vaší nemovitosti, pro jehož úspěšnou realizaci udělám naprosté maximum.

Realitní vzdělání:
v roce 2014 jsem absolvoval kurz ARK - Obchod s nemovitostmi

Praxe v oboru: 17 let

Moje motto
  • Každý nový den nám dává jedinečnou příležitost k tomu, abychom něco změnili k lepšímu
Obchodní zaměření

Zaměřuji se na prodej i pronájem:

B bytů   RD rodinných domů  

Působím v regionech

Olomouc

Moje aktuální nabídky

Průchodní, Olomouc - Hodolany

dům 120 m², pozemek 249 m²

4.300.000 Kč

 

Keplerova, Olomouc - Holice

dům 180 m², pozemek 303 m²

6.700.000 Kč

 

K hájence, Olomouc - Svatý Kopeček

dům 291 m², pozemek 500 m²

6.500.000 Kč

 

Lazecká, Olomouc - Lazce

dům 258 m², pozemek 232 m²

cena neuvedena

 
Celkem 4 nabídky.